Aktuality

Vyjádření se k pomlouvačné kampani vůči Chráněnému bydlení Deblín

V posledních týdnech se rozšířily nepravdivé zprávy týkající se poskytování pobytové služby Chráněného bydlení Deblín. Vzhledem k tomu, že tato lživá kampaň zasahuje do činnosti Chráněného bydlení Deblín, je vedení společnosti Senior Sen s.r.o. nuceno učinit právní kroky k ochraně svých zaměstnanců a jejich záslužné práci, k ochraně dobrého jména poskytované služby, protože toto jednání lze kvalifikovat jako trestný čin pomluvy. Více zde

Hledáme nové kolegyně/kolegy

Do našeho Chráněného bydlení Deblín hledáme na hlavní pracovní poměr pečovatelky. Jsme sociální služba rodinného typu v menším dvoupatrovém bytovém domě, v samostatných bytech kopírujeme běžné bydlení. Celkový počet klientů 21. Možné i na zkrácený pracovní poměr. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity. Inforamce na tel. čísle 724 744 788.

Požehnané vánoční svátky a pohodový rok 2020

Den seniorů

Na první den v měsíci říjnu připadá každoročně Mezinárodní den seniorů.
Den seniorů je věnován našim rodičům, prarodičům, maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům, je to den, který ukazuje na to, že bychom si měli uvědomit s čím se musí potýkat senioři, jedná se o mnoho překážek a schody do obchodního domu jsou v některých případech tím nejmenším. V mládí si nikdo z nás neuvědomuje a ani nepřipouští, že jednou budeme všichni staří.


Rohlíky s mlékem

V sobotu 29.6. byla uvedena v čebínském amfiteátru veselohra s kriminální zápletkou našeho klienta pana Františka Skoupého. Neobvyklý název hry nám přináší netradiční příběh o mladém vyšetřovateli Vencovi, který, ač mladý muž a bez zkušeností, ale o to s větší vervou, se pouští do vyšetřování ne příiš  lákavých případů.